Czy Polacy lubią amerykańskie marki odzieżowe? cz. 2

Pytanie, gdzie kupować?

Na pewno mogą skorzystać Państwo z listy sklepów zamieszczonej TUTAJ, jak również z wyszukiwarek internetowych. Ponadto w kolejnym artykule podamy ZESTAWIENIE HURTOWNI, w których mogą dokonywać zakupów przedsiębiorcy, ale nie powinno się zapominać o takich sklepach jak:

– www.tkmaxx.com (outlet)

– www.papayaclothing.com/shop (sieć)

– www.macys.com (sieć)

– www.filenesbasement.com (outlet)

– www.marshallsonline.com (outlet)

– www.jcpenney.com (sieć)

– www.loehmanns.com (outlet)

– www.wetseal.com (sieć)

– www.bodyc.com (sieć)

– www.bloomingdales.com

I na koniec www.victoriassecret.com , sklep z elegancką bielizną damską, znany na całym świecie ze spektakularnych, corocznych pokazów z najlepszymi modelkami. Victoria’s Secret obecne jest w Polsce, tylko i wyłącznie, w CH Złote Tarasy w Warszawie. W ich sklepie stacjonarnym ceny nieco odstraszają nabywców, a wybór produktów jest ograniczony. Korzystając z platformy USBOX wiele osób zamawia produkty tej firmy z USA.

Jeśli już wiemy jaka marka czy sklep nam najbardziej odpowiada, wystarczy zapisać się do newslettera danego sklepu, dzięki czemu będziemy regularnie otrzymywać informacje o nowościach, przecenach, promocjach i wyprzedażach końcówek serii. Jeśli jeszcze nam mało, możemy wybrany produkt skopiować do jednej z porównywarek cenowych dostępnych TUTAJ i sprawdzić, czy inny sklep nie posiada tego produktu w bardziej atrakcyjnej cenie. Ponad to do dyspozycji jest portal rabatowy www.retailmenot.com, gdzie dostępne są kody rabatowe do niektórych sklepów.

Życzymy udanych zakupów!