Import odzieży i akcesoriów z USA i Kanady

Zakupem produktów w USA i Kanadzie, przeznaczonych do handlu na terenie Polski, zainteresowana jest duża liczba firm, zajmujących siędystrybucją odzieży, obuwia i akcesoriów typu: paski, torebki, nakrycia głowy itp. Importem tych produktów zajmują się hurtownie jak również osoby handlujące na Allegro. Produkty odzieżowe można podzielić na specjalistyczne i markowe (moda). Wśród produktów markowych prym wiodą zarówno  najbardziej znane światowe brandy, jak również marki popularne jedynie wśród amerykanów i słabo rozpoznawalne w Europie. Popularne europejskie marki są bardzo rozpowszechnione w USA i Kanadzie i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Transport USA – Polska – jak wygląda?

Pisząc o produktach ubraniowych specjalistycznych mamy na myśli m.in. ubrania dla myśliwych, wędkarzy, motocyklistów, osób uprawiających sporty wodne, turystykę górską. Najczęściej kontakty „zakupowe” wynikają z dłuższego pobytu w Ameryce i znajomości zawodowo-hobbistycznych. Dobrym źródłem pozyskiwania takich informacji jest również uczestnictwo w anglojęzycznych forach internetowych, czy też nawiązywanie kontaktów przez obecność w grupach tematycznych na Facebook’u czy LinkedIn’ie. Informacje o poszukiwanych produktach, możliwości ich zakupów, znajdziemy na stronach internetowych producentów lub portalach giełdowych. Zachęcamy również do skorzystania z porównywarek cenowych dostępnych TUTAJ.

Oto kilka interesujących adresów wyselekcjonowanych przez USBOX:
Hurtownie odzieżowe:
http://www.newyorkersapparel.com/home
http://www.goodstuffapparel.com/
http://shoptresbien.com/
https://www.fashionpalacewholesale.com/
https://www.lovetheclassic.com/
Hurtownia kobieta/mężczyzna/dziecko:
http://aawholesale.americanapparel.net/
Hurtownie dla dzieci:
http://www.kidsblanks.com/
http://www.wholesalechildrenclothing.com/
http://www.kidsdreamus.com/
Hurtownie dla mężczyzn:
http://www.rosewholesale.com/cheap-online/men-c6/
https://www.lashowroom.com/men
Zestawienie najlepszych hurtowni (różne branże);
http://www.toptenwholesale.com/

Przeglądając zamówienia klientów USBOX, łatwo zauważyć, że na polskim rynku ciężko kupić ubrania i buty w niestandardowych rozmiarach. Dla poszukujących tego typu ubrań rynek USA i Kanady jest doskonałym wyborem i dobrym miejscem ich importu. Pamiętajmy również, że ludzie uprawiający różne formy aktywności fizycznej i posiadający nietypowe hobby, są gotowi wiele oddać za posiadanie specjalnego ubiory czy profesjonalnego sprzętu. USBOX wspiera wymagających klientów w pozyskaniu interesujących ich produktów. Import ubrań z Ameryki Północnej dla wielu naszych klientów jest bardzo dochodowym przedsięwzięciem. Nie brakuje wśród nich również osób prywatrynch, które dokonują zakupów dla własnych potrzeb.

USBOX – transport odzieży i obuwia z USA i Kanady, import oraz eksport