Transport morski

Transport drogą morską jest ekonomiczną i popularną formą dostawy towaru. Za pomocą tego rodzaju transportu umożliwiamy  przewóz praktycznie każdego ładunku, w każdej ilości i bez względu na gabaryty. Oferujemy odbiór z dowolnego miejsca i dostawę do każdego portu na świecie. Organizujemy transport zarówno na zasadzie „od portu do portu” jak i „od drzwi do drzwi”(transport modalny). Transport morski jest znacznie tańszy od transportu lotniczego.

Oferujemy transport pełnokontenerowy (FCL) oraz drobnicowy (LCL). Transport pełnokontenerowy wykorzystywany jest w przypadku większej ilości towaru, którym zostaje wypełniony cały kontener. Natomiast transport drobnicowy daje możliwość wysyłki zarówno pojedynczej paczki, skrzyni, czy palety.

Transport morski staje się najbardziej opłacalny przy transporcie ładunków powyżej wagi 500kg lub objętości większej niż 1m³. Dzięki różnym rodzajom kontenerów możliwy jest transport towarów o nietypowych gabarytach, czy też w specjalnych warunkach (np. kontenery chłodzone). Więcej o warunkach w transporcie morskim można przeczytać tutaj