Transport samochodów USA i Kanada, import oraz export

Większość transportu samochodowego i importu samochodów przez USBOX Sp. z o.o. Sp. kom , jest obsługiwana i wysyłana z : NY/NJ, Baltimore, Jacksonvilee, Miami, Huston, Los Angeles, Chcicago i Toronto. Niektóre samochody transportowane są z Norfolk, Wilmington, Savannah, Atlanta, Cape Canaveral, Port Everglades, Tampa, Oakland, Tacoma, Vancouver, Montreal i Halifax.

Możemy zorganizować odbiór z każdej lokalizacji w USA lub Kanadzie. Może to być aukcja, dealer lub odbiór spod domu. Posiadamy stałe ustalone stawki za transport lądowy z 404 lokalizacji (aukcji) w USA  i Kanadzie. Zakupiony samochód jest wysyłany z portu znajdującego się najbliżej miejsca zakupu samochodu. W niektórych przypadkach korzystniej jest dostarczyć pojazd do innego portu, z którego ładunki są transportowane w większej częstotliwości oraz na korzystniejszych warunkach w odniesieniu do miejsca docelowego.

Zazwyczaj wszystko co jest potrzebne do transportu to oryginalny akt własności pojazdu, który został zakupiony. Transport samochodowy z portów z Florydy wymaga pełnomocnictwa od ostatniego właściciela wskazanego w akcie własności pojazdu. Pozwoli to na autoryzację przesyłki. Jeśli ostatni właściciel jest firmą, pełnomocnictwo musi być złożone, potwierdzone podpisem przez osobę do tego upoważnioną w firmie.

Klienci mogą również zorganizować własną dostawę do jednego z naszych magazynów, terminali.