Zakupy w imieniu klientów

Platforma internetowa USBOX umożliwia zakupy w znanych sklepach  i u dostawców na całym świecie.  Możemy w imieniu klienta dokonać zakupu dowolnego towaru oraz zorganizujemy jego transport od sprzedawcy pod wskazany adres w Polsce. Ponadto zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem. Skontaktujemy się ze sprzedawcą, zabezpieczymy towar do transportu oraz dokonamy jego odprawy celnej.

W celu określenia szacunkowych kosztów zakupu oraz transportu potrzebny jest link do sklepu z produktem. Kolejną istotną informacją, na podstawie której określane są koszty, jest waga i wymiary przedmiotu oraz dokładny adres odbioru i dostawy. Po akceptacji kosztów wysyłamy do podpisania przez klienta zlecenie zakupu.

Ponadto możemy dokonać zapłaty w imieniu klienta w dowolnej walucie. Jeśli klient wpłaci na nasze konto kwotę transakcji w PLN, przewalutujemy ją po najbardziej korzystnym kursie na rynku. Możemy dokonać również płatności przy pomocy PayPal lub dokonać przelewu klasycznego (najmniej korzystna opcja).

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy, wypełnij formularz a w informacji zwrotnej otrzymasz kalkulację kosztów.