Quick valuation form

Platform that automates the trade in goods between Poland and the world. We specialize in the markets of North America, Middle East and Far East.

Transport i spedycja międzykontynentalna

Import i eksport towarów jeszcze nigdy nie był tak prosty. W ręce naszych klientów oddajemy wyjątkową platformę USBOX do transportu międzykontynentalnego, dzięki której w prosty, tani i szybki sposób sprowadzimy lub wyślemy towar w dowolne miejsce na świecie. Realizujemy zlecenia od klientów detalicznych oraz firm, które chcą nawiązywać relacje handlowe z zagranicznymi kontrahentami lub które pragną podbić swoimi produktami zagraniczne rynki. Korzystamy z rozbudowanej bazy kontaktów, a sprawną realizację zleceń gwarantują nam nasi współpracownicy z całego świata.
Opracowaliśmy optymalny system spedycji morskiej oraz lotniczej m.in. do USA. Dostarczamy niewielkie paczki, samochody, duże kontenery oraz całe partie towaru do USA, Kanady, krajów Bliskiego Wschodu, Chin oraz do wielu innych lokalizacji. Pośredniczymy także w imporcie towarów z różnych krajów, biorąc na siebie procedury związane z odprawą celną oraz innymi formalnościami, których wymaga transport międzykontynentalny. Zachęcamy do zapoznania się z zaletami oferowanej przez naszą platformę spedycji morskiej oraz lotniczej.

What we can offer

Recommend us to friends

Tell your friends about us. Collective order lowers shipping costs.