Transport kolejowy z Chin

Transport kolejowy z Chin do Polski

Transport kolejowy z Chin do Polski jest bardzo opłacalny – można przewieźć wiele ładunków w cenie niższej niż transportem lotniczym i w krótszym czasie niż drogą morską. Dodatkowo to bezpieczna i sprawdzona metoda przewozu, a także najlepsza dla środowiska.

Transport kolejowy z Chin do Polski – jak przebiega?

Transport kolejowy z Chin do Polski odbywa się na trasie Chengdu – Łódź (pośrednie stacje, jakie mija pociąg, to: Beijing, Chagnsha, Changshu, Foshan, Fuzhou, Guangyuan, Guangzhou, Hengzhou, Hefei, Jiangmen, Kunshan, Nanchang, Nanjin, Nantong, Ningbo, Quingdao, Shanghai, Shantou, Shenyang, Shenzhen, Shuzhou, Taichang, Taizhou, Tianjin, Wenzhou, Wuhan, Wuxi, Xiamen, Yancheng, Yantai, Yiwu, Zhengzhou, Zhanjiang, Zhongshan, Zhuhai). Czas trwania tego rodzaju transportu wynosi około 14 dni. Przewozimy przesyłki kontenerowe i drobnicowe – wszystko na zasadzie „door to door”.

Koszty transportu kolejowego z Chin

Cena transportu kolejowego z Chin do Polski zależy od ilości, wielkości i wagi ładunku. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza szybkiej wyceny. Koszt usługi obejmuje:

  • transport i obsługę,
  • dokumentację,
  • opłatę pośrednika,
  • obsługę w Chengdu.

Dodatkowo trzeba liczyć się z opłatą odprawy celnej, wynoszącą USD 60.

Dlaczego warto wybrać USBOX do transportu kolejowego z Chin do Polski?

Transport kolejowy z Chin do Polski z naszą pomocą odbywa się szybko, tanio i sprawnie. Mamy wieloletnie doświadczenie, zapewniamy pełne ubezpieczenie, kompleksową obsługę celną i stałą kontrolę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która obejmuje transport ADR, czarter samolotów czy też wysyłkę paczki do USA.