Kim jesteśmy

W 2003 r. staliśmy się wyłącznym partnerem światowej sieci MAIL BOXES ETC. z siedzibą w San Diego w USA. Tworzyliśmy punkty MBE na terenie całej polski obsługujące firmy różnej wielkości szczególnie w zakresie przesyłek kurierskich oraz towarów na paletach, w skrzyniach i kontenerach. W ramach kontraktów międzynarodowych rozpoczęliśmy bliską współpracę z największymi operatorami przesyłek kurierskich w Polsce w tym UPS, Federal Express, DPD, liniami lotniczymi i armatorami morskimi. Obecnie jesteśmy profesjonalistami w międzykontynentalnym transporcie ładunków.

Podstawę naszym działaniom dały doświadczenia wielu operatorów międzynarodowych, jak również ich rozwiązania informatyczne i logistyczne.

Dlaczego warto współpracować z USBOX?

ATRAKCYJNA CENA

Mamy podpisane umowy z wieloma armatorami w transporcie morskim, liniami lotniczymi w transporcie lotniczym i przewoźnikami kolejowymi, dzięki czemu możemy porównać ceny poszczególnych operatorów i zaproponować najkorzystniejsze. Ponieważ działamy globalnie, nasze ceny są znacznie atrakcyjniejsze od lokalnych przewoźników, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów.

JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG

Współpracujemy ze wszystkimi uznanymi firmami transportowymi, gwarantującymi najwyższą jakość obsługi. Dokonując wyboru przewoźnika uwzględniamy całą złożoność procesu logistycznego i dobieramy optymalne warunki jego wykonania. W trakcie przygotowywania i realizacji zlecenia utrzymujemy stały kontakt z klientem, dbając szczególnie o:

  • bezpieczeństwo ładunku podczas całego procesu logistycznego,
  • profesjonalizm przewoźników,
  • sprawną obsługę zleceń,
  • kontakt z wykonawcami

CZAS REALIZACJI ZLECEŃ

Transport morski, lotniczy i kolejowy różnią się również czasem realizacji. Czas ten dobieramy do oczekiwań naszych klientów i dbamy o to, aby dany ładunek dotarł na miejsce w ustalonym terminie. Terminowość dostawy jest jednym z naszych głównych priorytetów.

Misja

Naszym celem jest wspieranie każdego, kto prowadzi wymianę towarową pomiędzy światem a Polską.

Przyświecające nam wartości

Tanio

Łączymy przesyłki, osiągając dzięki temu atrakcyjne ceny transportu.

Szybko

Dostarczamy towary w najszybszych opcjach transportu lotniczego i morskiego

Pewnie

Współpracujemy z globalnymi operatorami gwarantującymi najwyższą jakość obsługi.

Łatwo

Automatyzujemy procesy: konsolidacji, transportu, przeprowadzania odpraw celnych, minimalizując w nich udział klienta.

Komu dedykowana jest platforma?

Naszymi klientami są podmioty gospodarcze i osoby fizyczne zainteresowane eksportem i importem z i do wszystkich krajów świata.

 

 

Nasze media społecznościowe:

 

Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100090093761164

LinkedInhttps://www.linkedin.com/company/usbox-poland