Części i akcesoria samochodowe z USA i Kanady

Ogólnie wiadomo, że oryginalne części samochodowe i akcesoria są znacznie tańsze Ameryce Północnej niż na rynku europejskim.

Ogólnie wiadomo, że oryginalne części samochodowe i akcesoria są znacznie tańsze Ameryce Północnej niż na rynku europejskim. Szczególnie dotyczy to marek japońskich i niemieckich. Wynika to z faktu, że dla tych krajów producenci proponują specjalne ceny, obowiązujące tylko na tych rynkach. W związku z powyższym dystrybutorzy i hurtownicy nie prowadzą sprzedaży poza granice USA i Kanady.

My jednak te części sprowadzamy. Jak to robimy? Kupujący z Polski podają jako miejsce dostawy adres naszego magazynu w Nashua (który jest adresem amerykańskim) więc dla amerykańskiego dystrybutora jest to sprzedaż na terenie USA. Nadmienić należy, że większość dostaw na rynku amerykańskim dla kupujących jest darmowa.
Gdy przesyłka trafia do naszego magazynu, informujemy klienta o tym i rozpoczynamy procedurę importu do Polski.
Nadmienić należy, że nieodpłatnie możemy dokonać przewalutowania środków oraz pomóc lub wyręczyć w płatności. Formalności celne i odprawa to nasz problem a przesyłkę dostarczamy na adres zamawiającego.