Import i eksport na całym świecie

Wiele sklepów internetowych i producentów w USA i Kanadzie nie prowadzi sprzedaży na rynek europejski. Problemy pojawiają się także w sytuacji chęci zakupu produktów ze Wschodu. Dzięki platformie USBOX możesz szybko i bezpiecznie dokonać zakupów unikając problemów i nieporozumień.

Wspomagamy import i eksport do Chin, od małych paczek, poprzez obsługę palet i kontenerów. Jeśli Twoim rynkiem zbytu są Emiraty Arabskie, Iran, Irak czy Turcja i pragniesz zminimalizować swoje formalności, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy Cię także przez proces wymiany handlowej z Izraelem, odciążając od trudności.

Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z naszych magazynów w poszczególnych państwach, gdzie przesyłki są konsolidowane w tani, zbiorczy ładunek i regularnie dostarczane do Polski, gdzie po odprawie celnej (którą wykonujemy w imieniu klientów) trafiają do odbiorców. Bardzo często również odbieramy towar bezpośrednio od sprzedającego (wysyłamy naszego kuriera) i dostarczamy go na najbliższe lotnisko międzynarodowe czy port morski (z pominięciem naszych magazynów – co obniża koszty), i dostarczamy do zamawiającego, dokonując w jego imieniu odprawy celnej.

Zakupy w USA, Kanadzie oraz Azji jeszcze nigdy nie były tak wygodne. Przekonaj się o tym korzystając z naszego formularza.